Меню
Количка

Лекарства Против Кашлица

Производител: СТАДА България ЕООД Арт.номер: 2517
Mucosolvan 30 mg/5 ml syrup 100 mlМукосолван 30 мг. /5 мл. 100 мл. ЛИСТОВКА: ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯ МУКОСОЛВАН 30 mg/5ml сироп Амброксолов хидрохлорид MUCOSOLVAN 30 mg/5ml syrup Ambroxol hydrochlorideПрочетете внимателно цялата листовка, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Това лекарство..
10.96 лв.
Производител: Sandoz d.d., Словения Арт.номер: 49134
АЦЦ Директ 600 мг е лекарствен продукт, който съдържа активното вещество ацетилцистеин и втечнява гъстия секрет в дихателните пътища.ACC direct 600 mg се използва за втечняване на секрета и облекчаване на кашлицата при заболявания на дихателната система с наличие на гъс..
18.36 лв.
Производител: Aboca S.p.A, Италия. Арт.номер: 51314
Мукосолван Натурал Къмплийт сироп 180 гр. (133 мл)Mucosolvan Natural Complete syrup  180g (133ml) MUCOSOLVAN NATURAL Complete е медицинско изделие, подходящо при кашлица (суха и влажна) и по-специално такава, свързана с инфекции на горните дихателни пътища. Сиропът оказва механично въздействие ..
22.25 лв.
Арт.номер: 51028
Лихенсед Балсамов сироп  е медицинско изделие, чиято формула му позволява да се задържа за лигавицата на устата и да ограничи контакта с външни фактори. Новаторската формула действа като преграда и създава защитен слой, който успокоява и защитава дихателните пътища. Обогатен с екстрак..
15.30 лв.
Производител: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co KG, Германия. Арт.номер: 45403
Проспан Ликвид (Prospan Liquid) представлява лекарствен продукт без лекарско предписание, под формата на прах за перорален прием, съдържащ активно вещество сух екстракт от листа на бръшлян, който се използва за лечение на кашлица и бронхит. Проспан Ликвид се използва за симптоматично лечение на: хро..
14.24 лв.
Производител: САНОФИ БЪЛГАРИЯ ЕООД, България. Арт.номер: 41395
Mucosolvan retard 75 mg 10 prolonged release capsules, hardМукосолван Ретард 75 mg 10 капсули с удължено освобождаване, твърди Листовка: информация за потребителиАмброксолов хидрохлоридAmbroxol hydrochlorideПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство тъй като ..
14.93 лв.
Арт.номер: 54739
Тavipec Forte на Montavit е растителен лекарствен продукт без лекарско предписание за облекчаване симптомите на остър бронхит. Тавипек Форте е приложим и при поддържащо лечение на синузит или кашлица, свързана с настинка. Тавипек форте е предназначен за възрастни и деца над 12 го..
14.18 лв.
Производител: Нобел Фарма ЕООД, България Арт.номер: 41148
Ambrex 15mg/5 ml syrup for children 100 ml  / Амбрекс 15мг/5 мл  сироп за деца 100 млАМБРЕКС сироп за деца втечнява бронхиалния секрет, засилва ефекта на ресничките на бронхиалната лигавица, което води до усилено отделяне на секрета. ПОКАЗАНИЯ АМБРЕКС сироп за деца е показан при пацие..
8.64 лв.
Производител: Krewel Meuselbach GmbH Арт.номер: 46873
ХЕДЕЛИКС сироп 0.8 гр /100 мл. / Hedelix 0.8 g/100 ml syrup Гъст екстракт от листа на бръшлян (Hederae helicis folium extractum spissum) Листовка: информация за потребителя Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информаци..
11.23 лв.
Производител: Тева Фарма ЕАД, България Арт.номер: 2942
Tussirol syrup 140 ml.Тусирол сироп 140 млПРОЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ЦЯЛАТА ЛИСТОВКА, ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ ДА ПРИЕМАТЕ ТОВА ЛЕКАРСТВО -    Запазете тази листовка. Може да имате нужда да я прочетете отново. -    Ако имате някакви допълнителни въпроси, попитайте Вашия лекар или ф..
10.00 лв.
Производител: Ведра Интернешънъл АД София Арт.номер: 2725
Prospan капки представлява разтвор за перорално приложение.Проспан се използва за подобряване оплакванията при хронични възпалителни бронхиални заболявания; остри възпаления на дихателните пътища, придружени с кашлица.Активни съставки:Активното вещество е сух екстракт от листа на бръшлян (Hedera hel..
19.10 лв.
Производител: BIONORICA SE, Германия Арт.номер: 53656
Бори се с възпалението на бронхите, втечнява гъстия секрет и облекчава кашлицата.Бронхипрет е растителен лекарствен продукт, който е предназначен за употреба като отхрачващо средство в случай на продуктивна кашлица.Бронхипрет е немски лекарствен продукт с ефективна патентована билкова комбинация.&nb..
13.94 лв.
Производител: Германия Арт.номер: 45625
БРОНХАЛИС-ХИЛ таблетки х 50 Bronchalis-Heel (50 таблетки)БРОНХАЛИС-ХИЛ таблетки при Остри и хронични бронхити, вкл. бронхит при пушачи.Състав: 1 табл. съдържа: Активни вещества: Atropa bella-donna D4 30.0 mg, Bryonia D4 60.0 mg, Hyoscyamus niger D4 60.0 mg, Kalium stibyltaricum Trit. D4 30..
10.87 лв.
Производител: Dentinox Gesellschaft fur pharm., Германия Арт.номер: 51175
Hustagil syrup 150 ml / Хустагил сироп 150 мл Информация за пациента: Количествен и качествен състав Лекарствено вещество: 6 g (=5 ml) съдържат като лекарствено вещество: 480 mg течен екстракт от мащерка (DAB), стандартизиран върху мин. 0.03% тимол. Помощни вещества: Сорбитол, ксилитол, пропиленглик..
0.00 лв.
Производител: ДАНСОН-БГ ООД, България Арт.номер: 56789
Хедеспан сироп е растителен лекарствен продукт, който се използва като експекторант в случай на продуктивна кашлица при възрастни и деца над 2 години. Продуктът не съдържа захар.Състав:Активни съставки: Hedera helix L., folium (Сух екстракт от бръшлян) - 7 mg/mlНачин на употреба:Перорално прило..
0.00 лв.
Производител: Berlin - Chemie AG, Германия Арт.номер: 31023
Flavamed представлява лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на таблетки, съдържащ активно вещество амброксолов хидрохлорид, предназначен за прием при заболявания на белия дроб и бронхите, съпроводени с образуването на гъст бронхиален секрет (мукус), чрез втечняване на гъстия б..
0.00 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 48908
Tuspan Syrup представлява растителен лекарствен продукт под формата на сироп без лекарско предписание, съдържащ екстракт от бръшлян и етанол, който подпомага отделянето на секрет от дихателните пътища и по този начин облекчава продуктивната кашлица. Състав:Активното вещество е: сух ек..
0.00 лв.
Производител: Pharm. Fabrik Montavit Ges.m.b.H., Австрия Арт.номер: 21060
Tavipec e растителен лекарствен продукт, съдържащ лавандулово масло, чиста растителна активна съставка, която е етерично масло от Широколистна лавандула.Тавипек улеснява отхрачването, притежава антимикробен ефект и повишава неспецифичните защитни сили на организма. Използва ..
0.00 лв.
Производител: KRKA d.d., Словения Арт.номер: 2822
Solvolan Syrup for Children and Adults представлява сироп за деца и възрастни, съдържащ амброксолов хидрохлорид, който подпомага лечението на остри и обострени хронични заболявания на дихателните пътища, придружени от кашлица експекторация на вискозен секрет, като трахеобронхит, пневмония, хроничен ..
0.00 лв.
Производител: САНОФИ БЪЛГАРИЯ ЕООД, България. Арт.номер: 41395
Mucosolvan Max представлява лекарствен продукт за перорално приложение, без лекарско предписание, съдържащ амброксолов хидрохлорид, предназначен за лечение на остри и хронични заболявания на бронхите и белия дроб, протичащи със затруднено дишане, поради бронхиална секреция и нарушен т..
0.00 лв.
Производител: HALSA Pharma GmbH, Германия Арт.номер: 54849
Подходящ е при настинка, при суха, а също така при продуктивна кашлица. Основните съставки в CoughRex са бяла ружа и мед - действат като балсам, като покриват и по този начин успокояват възпалената фарингеална лигавица. Така се образува физическо защитно покритие срещу чужди частици, което по този н..
0.00 лв.
Производител: Les Laboratoires Servier Industrie, Франция. Арт.номер: 8499
ЕУРЕСПАЛ ТАБЛ 80МГ Х 30 Eurespal® tabl 80mg Х 30   • Какво отличава Eurespal® (таблетки и сироп) от останалите медикаменти за лечение на инфекции на горните дихателни пътища и средното ухо?   Eurespal® притежава комплексен механизъм на действие: - антагонистична активност по от..
0.00 лв.
Производител: Aboca S.p.A, Италия. Арт.номер: 48806
Grintuss Adult Cough е невероятна хранителна добавка под формата на таблетки, предназначена за възрастни, която облекчава едновременно и суха и влажна кашлица, благодарение на мощния натурален комплекс от екстракти от живовляк, гринделия, хелихризум, в комбинация с мен и етерични масла. Гринтус табл..
0.00 лв.
Производител: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG, Германия. Арт.номер: 56792
ГелоМиртол® форте 300 mg стомашно-устойчиви капсули, меки Дестилат от смес от пречистени етерични масла от евкалипт, сладък портокал, мирта и лимон (66:32:1:1) GeloМyrtol® forte 300 mg gastro-resistant capsules, soft Distillate of a mixture of rectified essent..
17.69 лв.
Производител: Kwizda Pharma GmbH Арт.номер: 30834
Bronchostop Syrup/Бронхостоп Сироп е лекарствен продукт за суха и влажна кашлица с изцяло растителни активни вещества. Продуктът съдържа две природни активни съставки, които облекчават дразненето в гърлото при суха кашлица и подпомагат отхрачването на жилавия секрет при влажна кашлица. Действие: ..
0.00 лв.
Производител: Opella Healthcare France, Франция Арт.номер: 46729
Бронхикум Еликсир S сироп     Течен екстракт от мащерка,стрък (1:2-2.5) 5.0 д, Течен екстракт от иглика, корен (1:2-2.5) 2.5 gBronchicum Elixir S syrupThymi herbae extractum liquidum (1:2-2.5) 5.0 g, Primulae radicis extractum liquidum (1:2-2.5) 2.5 gПрочетете внимателно цялата ли..
0.00 лв.
Производител: Тева Фарма ЕАД, България Арт.номер: 41052
Бронхетамин съдържа като активна съставка бутамират цитрат. Принадлежи към противокашличните средства, които действат върху центъра на кашлицата в мозъка. Лекарственият продукт спомага за разширяването на дихателните пътища, като по този начин облекчава затрудненото дишане.Бронхетамин е подходящ за ..
0.00 лв.
Производител: Hexal AG, Германия Арт.номер: 22823
АЦЦ Сироп е лекарство, което втечнява гъстия и жилав секрет в дихателните пътища.ACC syrup се използва за втечняване на секрета и улесняване на отхрачването в случаи на респираторни заболявания с гъст и жилав секрет.Не приемайте АЦЦ Сироп ако сте алергични (свръхчувствителни..
0.00 лв.
Производител: Химакс Фарма ЕООД, България Арт.номер: 44160
АцеЦис Акут на Химакс Фарма е лекарство без лекарско предписание, което се препоръчва при заболявания на дихателната система, свързани с повишено образуване и затруднено отделяне на бронхиален секрет, като остър и хроничен бронхит (възпаление на бронхите), бронхиектазии (трайно разширение на бронхит..
0.00 лв.
Производител: Stada Arzneimittel AG, Германия Арт.номер: 57066
Ambrolex R 75 mg 10 capsules / Амбролекс R 75 мг 10 капсули КАКВО Е АМБРОЛЕКС R капсули И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА?Амбролекс R капсули е лекарство, което действа секретолитично при заболявания на дихателните пътища, придружени с гъсти секрети. Амбролекс R капсули се използва за муколитичн..
0.00 лв.
Показани са от 1 до 30 от 30 резултата (1 страници)