Меню
Количка

Антиалергични Лекарства

Производител: Екофарм Груп АД, България Арт.номер: 39133
Roletra 10 mg 10 tablets / Ролетра 10 мг 10 таблетки 1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА РОЛЕТРА И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА РОЛЕТРА съдържа лоратадин. Лоратадин принадлежи към група лекарства, наречена антихистамини. Тяхното дейтвие се осъществява чрез блокирането на една субстанция в организма наречена хистамин..
5.87 лв.
Производител: Неопределен производител Арт.номер: 1853
Алергозан крем съдържа активното вещество хлоропирамин от групата на т. н. антихистамини. Той притежава добре изразено противоалергично действие. Приложен върху кожата потиска сърбежа, премахва зачервяването, отока и обривите. Алергозан крем се използва при:ухапване от насекоми; контактен дерма..
8.40 лв.
Производител: UCB Pharma S.A. Арт.номер: 599
Zyrtec Oral Drops е лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на капки за перорална употреба, съдържащи цетиризинов дихидрохлорид, предназначен за облекчаване на назални и очни симптоми свързани с конюнктивит при сезонен и целогодишен алергичен ринит, както и за обл..
18.92 лв.
Производител: Dr. Gustav Klein GmbH, Германия Арт.номер: 26112
Rinital 60 tablets / Ринитал 60 таблетки Какво представлява Ринитал?Ринитал е хомеопатичен лекарствен продукт.60 таблетки в опаковка.Ринитал е комбинация от три добре доказани отделни хомеопатични съставки. Galphimia glauca е много ефикасен за лечение на алергични състояния на мукозните мембрани кат..
17.35 лв.
Производител: LEO Pharma A/S, Дания Арт.номер: 20648
Фусидин крем 2 % 15 гр Fucudin (Fusidic acid) cream 2 % 15 g Прочетете внимателно цялата листовка преди да започнете да приемате това лекарство. -    Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново. -    Ако имате някакви допълнителни въпроси, попитайте..
6.52 лв.
Производител: N.V.Organon, Нидерландия Арт.номер: 3863
Triderm ointment  15 grТридерм маз 15 грСъстав Лекарствено вещество: Всеки грам ТРИДЕРМ маз съдържа Betamethasone dipropionate, еквивалентен на 0.5 mg Betamethasone, 10 mg Clotrimazole и Gentamicin sulfate, еквивалентен на 1.0 mg Gentamicin.Помощни вещества: ТРИДЕРМ маз: минерално масло, бял пе..
7.47 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 49190
Талерт е противоалергично лекарство, което съдържа активното вещество цетиризинов дихидрохлорид. Талерт се използва при възрастни и деца над 6-годишна възраст:за облекчаване на назалните (носните) и очните симптоми при сезонен и целогодишен алергичен ринит;за облекчаване при хронична копривна треска..
6.95 лв.
Производител: Неопределен производител Арт.номер: 3004
Flucinar N ointment 15 g / Флуцинар N унгвент 15 гр. Информационна листовка Прочетете внимателно информационната листовка преди да започнете прилагането на лекарствения продукт. Съхранете тази информационната листовка. Възможно е да се наложи да я прочетете отново. Ако възникнат допълнителни въпроси..
9.42 лв.
Производител: LEK Pharmaceuticals D.D. Арт.номер: 51693
МомаНос съдържа активното вещество мометазонов фуроат, от групата на лекарствата, наречени кортикостероиди. Когато мометазонов фуроат се впръска в носа, спомага за облекчаване на възпалението (подуване и дразнене в носа).MomaNos се използва за лечение на симптомите на сенна хрема ..
16.35 лв.
Производител: Байер България ЕООД, България Арт.номер: 2320
КАНЕСТЕН крем 20 гр.  1.КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА КАНЕСТЕН КРЕМ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА Канестен крем е лекарствен продукт за лечение на гъбични инфекции върху кожата. Клотримазол, активното вещесто в Канестен крем преминава през инфектираните участъци от кожата и унищожава гъбичките. В резултат на тов..
11.82 лв.
Производител: Zentiva k.s., Чешка република Арт.номер: 39056
Зенаро 5мг. Филмирани таблетки Левоцетиризинов дихидрохлорид. Всяка филмирана таблетка съдържа 5 мг левоцетиризинов дихидрохлорид. Зенаро е продукт, който се използва за лечение на симптоми свързани с алергичен ринит, хроничен алергичен ринит, копривна треска (подуване на кожата, зачервяване и парен..
20.09 лв.
Производител: Неопределен производител Арт.номер: 2164
ДЕРМОВАТ крем 0,05% 25 гр.  /DERMOVATE cream 0,05%  25 g. GLAXO SMITHKLINE1. Какво представлява ДЕРМОВАТ и за какво се използва?ДЕРМОВАТ съдържа клобетазол пропиоиат, който принадлежи към група лекарства, наречени локални кортикостероиди. Локалните кортикостероиди намаляват червенината, по..
5.48 лв.
Производител: ДАНСОН-БГ ООД, България Арт.номер: 46724
Вишневски® маз e подходящ при лечение на гнойно-възпалителни процеси от различен произход, гнойни рани, варикозни язви, декубитални и диабетични рани, диабетично стъпало, флебити, тромбофлебити. Приложен върху кожата, продуктът оказва антисептичен, анестетичен и противовъзпалителен ефект, способства..
6.71 лв.
Производител: Hexal AG, Германия Арт.номер: 38674
Лорано Акут е лекарствен продукт, който принадлежи към групата на антихистамините (противоалергични продукти) и се използва за лечение на симптомите при някои алергични заболявания, свързани с повишено освобождаване на хистамин.Lorano Acutе се прилага при симптоми ..
6.92 лв.
Производител: Неопределен производител Арт.номер: 3873
Linola Fett cream 50 gr. / Линола Фет крем 50 гр ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПАЦИЕНТА Уважаеми пациенти, моля прочетете внимателно тази листовка, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Ако имате въпроси, обърнете се към Вашия лекуващ лекар или фармацевт.Състав: Лекарствено вещество: ненаситени мастни кисели..
11.10 лв.
Производител: UCB Pharma GmbH, Германия Арт.номер: 41632
Zyrtec е лекарствен продукт без лекарско предписание, съдържащ цетиризинов дихидрохлорид, противоалергично средство за облекчение на назалните и очните симптоми при сезонен и целогодишен алергичен ринит, както и за облекчение при хронична копривна треска (хронична идиопатична уртикари..
9.91 лв.
Производител: You Medical Арт.номер: 43448
  При екземи, псориазис и възпаления на кожата; Лекува симптомите при екземи, псориазис, възпаления на кожата и други (алергични) кожни прояви; Облекчава сърбежа и лекува раздразнената, зачервена и суха кожа; Стимулира естествения оздравителен процес и неутрализира вредните ..
22.95 лв.
Производител: Pharmalife Research s.r.l, Италия Арт.номер: 48006
ГОЛАНИЛ ДЖУНИЪР СПРЕЙ / GOLANIL JUNIOR ПРИ БОЛКИ В ГЪРЛОТО 30МЛ ГОЛАНИЛ ДЖУНИЪР / GOLANIL JUNIOR е представлява орален спрей, успокояващ дразненето, облекчава болката и защитава гърлото на вашето дете. Благодарение на висококачествените натурални активни съставки, ГОЛАНИЛ ДЖУНИЪР спреят укрепв..
23.98 лв.
Производител: Bayer AG, Германия Арт.номер: 47026
БЕПАНТЕН СЕНСИДЕРМ крем 20 гр. /BEPANTHEN SENSIDERM cream 20 g. БЕПАНТЕН СЕНСИДЕРМ крем облекчава сърбежа и зачервяването при кожни раздразнения Bepanthen® Сенсидерм Крем е формула, която не съдържа кортизон и съчетава ефекта от намаляване и успокояване на сърбежа с този на регенериране на естествен..
14.46 лв.
Производител: LEO Pharma A/S, Дания Арт.номер: 46786
ФУСИДИН Н крем 15 гр FUCIDIN Н cream 15 g Състав: Лекарствени вещества: Fusidic acid 20 mg/g Hydrocortisone acetate 10 mg/g Помощни вещества: Бутилхидроксианизол, цетилов алкохол, глицерол 85%, течен парафин, полисорбат 60, калиев сорбат, бял мек парафин, хлороводородна киселина и пречистена вода...
0.00 лв.
Производител: Green Pharm, Франция. Арт.номер: 43580
Fungisprey Foot Spray 20 ml / Фунгиспрей спрей за крака 20 мл Fungi spray е специално разработен продукт, който помага за превенция на появата и разпространение на гъбички и инфекции по кожата на стъпалата. Спреят създава усещане за свежест, комфорт и омекотява кожата на стъпалата.Fungi spray е подх..
0.00 лв.
Производител: Berlin - Chemie AG, Германия Арт.номер: 51997
Използва се също и за лечение на кожни обриви със сърбеж (копривна треска или уртикария).Фортекал за деца 2,5 mg/ml перорален разтвор е показан при деца на възраст от 6 до 11 години с телесно тегло над 20 kg.Не използвайте Фортекал за деца:- ако детето Ви е алергично към биластин или към някоя от ос..
0.00 лв.
Производител: Theresienoil GmbH, Австрия. Арт.номер: 56406
Терезиенойл  МЕД може да се използва за предпазване и регенериране на проблемна кожа. Това е медицинско изделие за модерна грижа за влажността на кожата и действа чрез поддържане и регулиране на влажността на съответната област на кожата.Oптимизира условията, за да подпомогне предотвратяването ..
0.00 лв.
Производител: СОФАРМА АД, България. Арт.номер: 49189
Талерт сироп съдържа активното вещество цетиризинов дихидрохлорид. Талерт сироп е противоалергично лекарство. Талерт сироп се използва при възрастни и деца над 2-годишна възраст:за облекчение на назалните (носните) и очните симптоми при сезонен и целогодишен алергичен ринит;за облекчение при хр..
0.00 лв.
Производител: Рош България ЕООД, България Арт.номер: 1262
Roaccutane® 20 mg capsulesРоакутан 20 мг 30 капсули Листовка: информация за пациента Roaccutane 20 mg soft capsules Роакутан 20 mg меки капсули Изотретиноин (Isotretinoin) Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация..
0.00 лв.
Производител: LABORATORIOS VIRENS S.L., Испания. Арт.номер: 50403
Restiv на BIOshield е хранителна добавка с натурален произход за бързо и ефективно облекчаване на алергиите и техните симптоми като сърбеж на кожата, хрема, сълзящи очи, кихане, кожни обриви, отоци. Рестив действа на имунните фактори, появяващи се рано в алергичната реакция,..
0.00 лв.
Производител: McNeil Healthcare (Ireland) Ltd., Ирландия Арт.номер: 44875
Reactin 10 mg 7 capsules / Реактин 10 мг 7 капсули Листовка: Информация за потребителя Реактин 10 mg меки капсули  / Reactin 10 mg capsules, soft Цетиризинов дихидрохлорид / Cetirizine dihydrochlorideПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй к..
0.00 лв.
Производител: Макаве ЕООД Арт.номер: 43728
Osmoforce Kids gel 75 ml / Осмофорс Детски гел 75 мл ОСМОФОРС КИДС - охлаждащ гел за успокояване на кожни раздразненияКакво е ОСМОФОРС КИДС? ОСМОФОРС КИДС е охлаждащ и успокояващ гел с лека и нелепкава хидроструктура. Без алкохол, аромати, оцветители и консерванти. ОСМОФОРС КИДС е охлаждащ гел, койт..
0.00 лв.
Производител: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG, Германия Арт.номер: 45624
МЕТРОЗА ГЕЛ 0,75% 25Г 1. Какво представлява Метроза 0,75 % гел и за какво се използваМетроза 0,75 % гел е противовъзпалителен гел за приложение върху кожата.Метроза 0,75 % гел се използва за лечение на розацея (зачервяване на лицето, понякога заедно с допълнителни пустули), когато състояние внезапно..
0.00 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 20769
Лоратадин Унифарм съдържа активно вещество лоратадин, което принадлежи към групата на антихистамините (противоалергични лекарства). Използва се за лечение на симптомите на някои алергични заболявания, дължащи се на повишено освобождаване на хистамин. Лоратадин Унифарм се прилага за облекчаване на си..
0.00 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 20727
Съдържание в дозова единица: Една таблетка съдържа 10 mg лоратадин Лекарствена форма и опаковка: Кутия по 10 и 30 таблетки Показания: Симптоматично лечение на сезонен и целогодишен алергичен ринит, Алергичен конюнктивит; Хронична идиопатична уртикария. Начин на приложение: Перорално ..
0.00 лв.
Производител: PharmaSwiss Ceska republika s.r.o. Арт.номер: 2399
Laticort ointment 0,1%  15 gr. / Латикорт маз 0,1% 15 гр. Състав Активно вещество: Hydrocortisone 17-nbutyrate 1 .Orag Помощно вещество: Бял вазелин до 1.0 gСвойства и действие Хидрокортизон - 17- бутират като фармакологически активно вещество ( гликокортекостероид ) проявява силно външно проти..
0.00 лв.
Производител: Glaxosmithkline Consumer Healthcare Арт.номер: 52942
Ламизил 1% Крем е противогъбичен лекарствен продукт, който действа като убива гъбичките, причинители на кожни инфекции.Lamisil 1% cream се отпуска без лекарско предписание за лечение на следните кожни инфекции (въпреки всичко трябва да го използвате внимателно, за да получит..
0.00 лв.
Производител: Байер България ЕООД, България Арт.номер: 715
Кларитин 1 mg/ml сироп. Облекчава симптомите, свързани с алергичен ринит. Кларитин сироп съдържа активното вещество лоратадин, което принадлежи към клас лекарства, известни като антихистамини. Кларитин сироп облекчава симптомите, свързани с алергичен ринит (напр. сенна хрема), като кихане,..
0.00 лв.
Производител: Zentiva k.s., Чешка република Арт.номер: 53501
КАЛМЕНТЕ назален спрей 50 мкг. 140 дози /KALMENTE nasal spray 50 mcg. 140 doses1. Какво представлява КАЛМЕНТЕ и за какво се използва Какво представлява КАЛМЕНТЕ? КАЛМЕНТЕ съдържа мометазонов фуроат, лекарство от групата на така наречените кортикостероиди. Прилагането на мометазонов фуроат в носа спо..
0.00 лв.
Производител: GRICAR CHEMICAL, Италия Арт.номер: 47795
Cavisept Nasal Spray е медицинско изделие под формата на спрей за нос с механично действие, който се препоръчва за лечение на ринит, назална свръхсекреция за назално запушване, включително причинено от алергии. Кависепт Спрей  съдържа ефективен комплекс от лактоферин, бета 1-3 D-глюка..
0.00 лв.
Производител: АлфаМаркетинг ЕООД, България Арт.номер: 56144
Приложение: Продукт за кожа . Регенерира и овлажнява. Нанася се локално на тънък слой върху желания участък 2-3 пъти дневно. Съставки: petrolatum/ vaselinum album/ 16 gr ,ichthammol 4 gr. Съгласно INCI съставката ichthammol е с антимик..
0.00 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 43997
1. Какво представлява Деслоратадин Софарма и за какво се използваКакво представлява Деслоратадин СофармаДеслоратадин Софарма съдържа деслоратадин, който е антихистамин.Как действа Деслоратадин СофармаДеслоратадин Софарма е противоалергично лекарство, което не причинява сънливост. То помага за контро..
0.00 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 51416
ДЕСЛОРАТАДИН 5 МГ Х 10 СОФАРМА 1. Какво представлява Деслоратадин Софарма и за какво се използваКакво представлява Деслоратадин СофармаДеслоратадин Софарма съдържа деслоратадин, който е антихистамин.Как действа Деслоратадин СофармаДеслоратадин Софарма е противоалергично лекарство, което не причинява..
0.00 лв.
Показани са от 1 до 40 от 54 резултата (2 страници)