Меню
Количка

Противогрипни Лекарства

Производител: Reckitt Benckiser (Romania) S.R.L., Арт.номер: 45320
Нурофен Стопколд съдържа ибупрофен, който принадлежи към групата на нестероидните противовъзпалителни и антиревматични лекарствени продукти. Nurofen Stopcold е ефективен при течащ или запушен нос и синуси, облекчава болката, главоболието, температурата, както и дискомфорта при болки в гърлото.С..
17.28 лв.
Арт.номер: 37922
Humexgrip day 12 tablets and night 4 capsules / Хюмексгрип ден 12 таблетки и нощ 4 капсулиХЮМЕКСГРИП 500 mg/60 mg таблетки + 500 mg/4 mg капсули Парацетамол/Псевдоефедринов хидрохлорид - таблетки Парацетамол/Хлорфенаминов малеат - капсули HUMEXGRIP 500 mg/60 mg tablets + 500 mg/4 mg capsules Paracet..
10.68 лв.
Производител: Reckitt Benckiser (Romania) S.R.L., Арт.номер: 54825
Спреят има успокояващ ефект при отоци в лигавицата на дихателните пътища и при затруднено преглъщане. Той съдържа активното вещество флурбипрофен, което спомага за ефективно потискане на усещането за болка, за успокоение на възпалението, за понижаване на високата температура и за намаляване на отоци..
15.12 лв.
Производител: GlaxoSmithKline (Ireland) Limited, Ирландия Арт.номер: 48361
Theraflu Max Cold & Cough е лекарствен продукт с парацетамол, който се отпуска без лекарско предписание, за облекчаване състоянието при грип и кашлица. Другите активни съставки в продукта са фенилефринов хидрохлорид и гвайфенезин. Терафлу Макс облекчава симптомите на простуда, втрисане и г..
14.64 лв.
Арт.номер: 49098
ФЛУДРЕКС ДЖУНИЪР ХОТ ДРИНК 300 mg/ 5 mg/ 20 mg Прах за перорален разтвор Парацетамол/Фенипефринов хидрохлорид/Аскорбинова киселина FLUDREX JUNIOR HOT DRINK 300 mg/ 5 mg/ 20 mg Powder for oral solution Paracetamol/ Phenylephrine hydrochloride/ Ascorbic acid ЛИСТОВКА: ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯПроч..
8.18 лв.
Арт.номер: 40064
Tylol Hot pediatric 12 sachetТайлол Xot за деца 12 сашета парацетамол / хлорфенираминов малеат / псевдоефедринов хидрохлорид (paracetamol / chlorpheniramine maleate / pseudoephedrine hydrochloride)ЛИСТОВКА: ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯПрочетете внимателно цялата листовка, тъй като тя съдържа важна за В..
9.66 лв.
Производител: Laboratoires Gilbert, Франция. Арт.номер: 54138
Marimer Hipertonic Nasal Spray представлява натурален продукт, съдържащ 100 % разтвор на стерилна и хипертонична морска вода. Маример хипертоник спрей е предназначен за случаи на запушен нос (със сезонна, алергична етиология или като постоперативна грижа). Естествено и бързо отбъбва лигавицата ..
17.30 лв.
Производител: ZETA FARMACEUTJCI SpA, Италия. Арт.номер: 23207
ЕРДОМЕД гран. 175 мг. / 5 мл. 100 мл. /ERDOMED syrup 175 mg. / 5 ml. 100 ml.1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ЕРДОМЕД И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА Ердомед е муколитик и се прилага за втечняване на секретите при остри и хронични заболявания на респираторната система.2. ПРЕДИ ДА ПРИЕМЕТЕ ЕРДОМЕД Не приемайте Ердомед: А..
15.54 лв.
Производител: US Pharmacia Sp. z o.o., Полша Арт.номер: 51331
Gripex Max е лекарствен продукт, отпускан без лекарско предписание, за облекчаване симптоми на простуда, грип и грипоподобни състояния. Активните съставки са парацетамол, псевдоефедринов хидрохлорид и декстрометорфанов хидробромид. Грипекс Макс е предназначен за приложение при вт..
13.94 лв.
Производител: ФОРТЕКС Нутрасютикалс, България Арт.номер: 47021
Flurapid представлява прах за перорален разтвор в саше с вкус на лимон, който бързо и ефикасно облекчава симптомите на грип и настинка. Флурапид съдържа 3 активни вещества: парацетамол, фенираминов малеат и аскорбинова киселина и се използва при възрастни и деца над 15 години. Парацетамол е болкоусп..
0.00 лв.
Производител: Анджелини Фарма България ЕООД, България Арт.номер: 53585
Тантум Флу е лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на прах за перорален разтвор в саше, за ефективно облекчаване на симптомите на настинка и грип.  Съставки:Парацетамол 600 mgФенилефринов хидрохлорид 10 mgзахарозаЛимонена киселина безводнаНатриев цитратЦаревично нишестеНатриев..
0.00 лв.
Производител: Анджелини Фарма България ЕООД, България Арт.номер: 51823
Комплексното действие на активните съставки в комбинация с витамин С носи бързо облекчение при висока температура, запушен нос, главоболие, болки в ставите и зачервено гърло. Състав:1 саше съдържа:Парацетамол 600 mgФенилефринов хидрохлорид 10 mg(еквивалентен на 8,2 mg фенилефрин) Начин на употребаВи..
0.00 лв.
Производител: Omega Pharma International N.V Арт.номер: 38172
КОЛДРЕКС МАКСГРИП лимон сашета х 10 /COLDREX MAXGRIP LEMON powd. х 101. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА КОЛДРЕКС МаксГрип Лимон И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА?КОЛДРЕКС МаксГрип Лимон е лекарствен продукт за облекчаване на симптомите при настинка и грип при възрастни и съдържа три активни съставки:-парацетамол, който обл..
0.00 лв.
Производител: DHU-ARZNEIMITTEL, Германия. Арт.номер: 26002
Инфлуцид при настинка и грип на DHU е хомеопатично лекарство, което е подходящо за лечение на грипни и простудни заболявания с бързо начало и прогресиращо развитие. Специално подбраните съставки в Influcid  се справят с всички симптоми на болестта - високата темпер..
0.00 лв.
Производител: US Pharmacia Sp. z o.o., Полша Арт.номер: 49058
Ibuprom Optima 200 mg / 5ml oral suspension представлява лекарствен продукт без лекарско предписание по формата на перорална суспензия с приятен вкус на ягода, съдържащ ибупрофен, който е предназначен за употреба при кърмачета и деца над 3 месеца в случаите на температура с разли..
0.00 лв.
Производител: Berlin - Chemie AG, Германия Арт.номер: 5523
‎GripVis е медицинско изделие от Berlin Chemie за възрастни и деца над 1 година, което образува хидратиращ защитен филм, който осигурява трайна хидратация на носната лигавица и така поддържа естествената защита на организма. GripVis Спрей за нос може да се използва за овлажняване на носната лигавица..
0.00 лв.
Производител: Procter & Gamble. Арт.номер: 53490
Медицинското изделие Викс Колд Блок спрей спира ефективно развитието на вирусната настинка. При използване в рамките на първите 48 часа след заразяването с вируса на инфекцията, спреят действа бързо в задната част на носа, точно на мястото на прикрепване и развитие. Притежава троен еф..
0.00 лв.
Производител: Байер България ЕООД, България Арт.номер: 51303
Аспирин С разтворим таблетки повлиява главоболие, зъбобол, болки в гърлото, менструални болки, мускулни и ставни болки, болка в гърба, леки артритни болки. При простуда или грип за симптоматично облекчаване на болка и повишена температура.ASPIRIN С 1 таблетка съдържа 400 mg acetylsalicylic acid и 24..
0.00 лв.
Производител: Адифарм ЕАД, България. Арт.номер: 54579
Прах за перорален разтвор Инозин ацедобен димепранол Лекарството съдържа като активно вещество инозин ацедобен димепранол, който стимулира имунната система и по този начин повишава способността на Вашия организъм да се справи с различни заболявания, които са причинени от вируси. Акимба се прилага пр..
0.00 лв.
Показани са от 1 до 19 от 19 резултата (1 страници)