Меню
Количка

Лекарства за Висока Температура

Производител: Sandoz d.d., Словения Арт.номер: 54982
Lekadol Complex 200 mg ibuprofen/ 500 mg paracetamol х10 film-coated tablets Sandoz съдържа две активни съставки (които допринасят за действието на лекарството). Това са ибупрофен и парацетамол. Ибупрофен е от групата лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС). НСПВС д..
11.48 лв.
Производител: Неопределен производител Арт.номер: 50702
Nurofen syrup adolescents 6 - 12  years 200mg / 5ml with strawberry 100 mlНурофен сироп за юноши 6 - 12 години 200мг/5мл с вкус на ягода 100 мл Листовка: информация за потребителя Нурофен за Юноши Ягода 200 mg/5 ml перорална суспензия Ибупрофен от 6 до 12 години Nurofen Junior Strawberry 200 mg..
13.08 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 7633
Aналгин® таблетки съдържа активното вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен обезболяващо, той притежава и температуропонижаващо действие. Аналгин® се използва за: повлияване на умерено до силно изразени болки от различен произход: главоболие, ..
4.20 лв.
Арт.номер: 48997
Nurofen for children orange 100 mg/5 ml oral suspension 100 ml.Нурофен за деца с вкус на портокал 100 mg/5 ml перорална суспензия 100 мл. Листовка: информация за потребителя(ibuprofen)Прочетете внимателно цялата листовка преди да започнете да използвате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за В..
9.40 лв.
Производител: GlaxoSmithKline Арт.номер: 2646
Панадол Бебе суспензия е лекарствен продукт, предназначен за деца на възраст от 1 месец до 12 години. За облекчаване на слаба до умерена болка и понижаване на температурата при никнене на зъби, зъбобол, възпалено гърло и болка в ухото, при болка и температура след ваксинации..
9.69 лв.
Производител: Boots Healthcare International Арт.номер: 25589
Nurofen for children strawberry 100 mg/5 ml oral suspension 100 ml.Нурофен за деца с вкус на ягода 100 mg/5 ml перорална суспензия 100 мл. Листовка: информация за потребителя Нурофен за деца с вкус на Ягода 100 mg/5 ml перорална суспензия (ибупрофен) Nurofen for children strawberry 100 mg/5 ml Oral ..
9.48 лв.
Производител: UPSA SAS, Франция Арт.номер: 2249
Ефералган Витамин С ефервесцентни таблетки е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта. Efferalgan Vitamin C съдържа активните вещества парацетамол и аскорбинова киселина. Парацетамолът е аналгетик и антипиретик със слаба противовъзпалителна активност.Витамин С е есенциале..
7.09 лв.
Арт.номер: 37927
Хексалгин е лекарствен продукт, принадлежащ към групата на пиразолоните, който се прилага при болка и повишена температура.Hexalgin се прилага при:различни състояния, съпроводени с висока температура, която не се повлиява от друг вид лечениесилни остри или хронични болки (на..
11.38 лв.
Производител: UPSA SAS, Франция Арт.номер: 3355
Efferalgan 150mg suppositories представлява лекарствен продукт под формата на ректални супозитории, който се отпуска без рецепта. Ефералган 150mg супозитории се използват за симптоматично лечение на лека до умерена болка и/или на фебрилни състояния (състояния с висока т..
5.64 лв.
Производител: Biologische Heilmittel Heel GmbH, Германия Арт.номер: 41875
Greep-Heel x 50 таблеткиСъстав: Таблетки: 1 таблетка съдържа: Aconitum napellus D4 120 mg; Bryonia cretica D4 , Lachesis mutus D12 60 mg от всяко; Eupatorium perfoliatum D3, Phosphorus D5 30 mg от всяко.Показания: Грип и грипни инфекции и други инфекциозни заболявания, придружени с повишена температ..
10.87 лв.
Арт.номер: 37926
Аналгин перорални капки съдържа активно вещество метамизол, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен обезболяващо, той притежава и температуропонижаващо действие. Аналгин перорални капки се използва за:повлияване на умерено до силно изразени болки от различен произход: главоб..
5.50 лв.
Арт.номер: 51818
Нурофен 100 мг меки капсули за дъвчене с вкус на портокал, приложим за деца от 7 до 12-годишна възраст, с тегло от 20 до 40 кг. Предназначен за облекчаване на лека до умерена болка като: възпалено гърло, зъбобол, болка в ушите, главоболие, леки наранявания и навяхвания. ..
11.99 лв.
Производител: Adriatic BST d.o.o., Словения Арт.номер: 55076
Колдрекс МаксГрип Лимон осигурява краткотрайно облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура, възпалено гърло, мускулни и ставни болки, запушен нос, синуит и свързаната с него болка. Съдържа три активни съставки: парацетамол - облекчава болката..
18.30 лв.
Производител: Pharmaceutical Works Polpharma S.A., Полша Арт.номер: 46669
Панактив представлява сироп със страхотен плодов вкус на ягода, който ефикасно облекчава симптомите на грип и настинка при кърмачета, малки деца и деца. Сиропа помага за намаляването на треска (висока температура) с различен произход (също при вирусни инфекции); болка с различен произход от умерена ..
6.58 лв.
Арт.номер: 37936
Нурофен за Юноши (6 - 12 години) – за симптоматично лечение на лека до умерена болка, висока температура, както и:-Болки в зъбите-Болки в ушите-Болка в гърлото-Главоболие-Леки болки-Болки от разтягания и изкълчвания-Симптоми на настинката и грипСъдържа 200 mg ибупрофен в доза от 5 ml. | Без захарНач..
13.08 лв.
Производител: Berlin - Chemie AG, Германия Арт.номер: 52624
Mig е лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на сироп на перорално приложение, съдържащ ибупрофен, който се използва за симптоматично лечение на слаба до умерено силна болка и висока температура при деца с тегло над 10 кг (на възраст 1 година), юноши и възрастни. Миг ..
9.83 лв.
Производител: ALKALOID-INT d.o.o., Словения. Арт.номер: 44304
Кафетин Колд  е лекарствен продукт без лекарско предписание на Алкалоид. Caffetin Cold е комбиниран лекарствен продукт за облекчаване симптомите при хрема и грип – главоболие, болки в мускулите, болки в гърлото, запушен нос, висока температура и кашлица.Комплексното дей..
6.24 лв.
Арт.номер: 27480
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА АНАЛГИН И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВААналгин съдържа активното вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Едновременно с това той проявява и температуропонижаващо действие. Аналгин се използва за:краткотрайно повлияване на остри, умереносилни..
14.60 лв.
Производител: Bayer AG, Германия Арт.номер: 1856
Alka - Seltzer efferv. tabl x10 / Алка-Зелтцер тaблетки  ЕФФ  x 10Ефервесцентни таблетки 324 mg Лекарствено вещество: acetylsalicylic acidМоля, прочетете внимателно листовката преди да вземете лекарството. Това лекарство се предлага без рецепта. За да се постигне най-добрия терапевтичен ре..
6.14 лв.
Производител: Berlin - Chemie AG, Германия Арт.номер: 38404
Mig for Children 20 mg/ml oral suspension е лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на сироп на перорално приложение, съдържащ ибупрофен, който се използва за симптоматично лечение на слаба до умерено силна болка и висока температура при деца от 5 kg (6 месеца) до 29 kg (9 годин..
6.44 лв.
Производител: Химакс Фарма ЕООД, България Арт.номер: 37978
Диалгин на Химакс Фарма е лекарство без лекарско препдисание, което се препоръчва за симптоматично лечение на болка от различен произход и с различна интензивност, когато други средства са противопоказани: главоболие, мигрена, зъбобол, ставни и мускулни болки, посттравматична и постоперативна болка,..
15.18 лв.
Производител: Байер България ЕООД, България Арт.номер: 50978
АСПИРИН КОМПЛЕКС 500 mg / 30 mg гранули за перорална суспензия ацетилсалицилова киселина / псевдоефедринов хидрохлорид 1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА АСПИРИН КОМПЛЕКС И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА Аспирин Комплекс действа противовъзпалително, намалява температурата, отпушва носа и облекчава простудната болка...
13.59 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 40595
Аналгин Хин съдържа активно вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Едновременно с това той проявява и температуропонижаващо действие. Аналгин Хин се използва за:за понижаване на висока температура;повлияване на слаби до умерено изразени болки от различе..
3.85 лв.
Производител: Adriatic BST d.o.o., Словения Арт.номер: 47319
КОЛДРЕКС ТБ Х 24  облекчава симптомите при грип и настинка Не предизвиква сънливост         За перорално приложение: краткотрайно облекчава симптомите при грип и настинка понижава високата температура облекчава болката при възпалено гърло отбъбва лигав..
12.90 лв.
Производител: Adamed Pharma S.A., Полша Арт.номер: 40854
ИБУПРОФЕН др. 200 мг. х 100 /IBUPROFEN dr. 200 mg. х 1001. Какво представлява Ибупрофен Полфа и кога се използва. Ибупрофен Полфа принадлежи към групата лекарства наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Има мек до умерен противовъзпалителен и антипиретичен ефект. Ибупрофен се абсорбира в ..
14.60 лв.
Арт.номер: 48537
Лекарствен продукт, принадлежащ към групата на пиразолоните, който се прилага при повишена температура и болка.ХЕКСАЛГИН за Деца е предназначен за лечение на:различни състояния, съпроводени с висока температура, която не се повлиява от друг вид лечение или в случаите, когато друго лечение е противоп..
11.54 лв.
Производител: UPSA SAS, Франция Арт.номер: 2250
Ефералган ефервесцентни таблетки е лекарствен продукт, който се отпуска без рецепта. Efferalgan съдържа активнoтo веществo парацетамол  Парацетамолът е аналгетик и антипиретик със слаба противовъзпалителна активност. Ефералган се използва за симптоматично лече..
7.09 лв.
Производител: Химакс Фарма ЕООД, България Арт.номер: 38631
Dialgin Junior на Химакс Фарма е лекарство без лекарско препдисание под формата на прах за перорален разтвор, съдържащ метамизол натрии, което се използва за понижаване на висока температура, повлияване на умерено до силно изразени болки при главоболие, зъбобол, невралгии, неврити, мускулн..
3.96 лв.
Производител: Bayer AG, Германия Арт.номер: 47440
Ацетилсалициловата киселина е аналгетик (обезболява) и антипиретик (понижава температурата) и спада към групата на противовъзпалителните лекарствени продукти. Аспирин Ултра е показан за облекчение на симптомите при главоболие, зъбобол, болки в гърлото, менструални болки, болки в мускулите и ста..
10.09 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 55036
Аналгин Макс съдържа метамизол. Това лекарство притежава силно изразен болкоуспокояващ и температуропонижаващ ефект и умерено противовъзпалително действие. Аналгин Макс се прилага: за краткосрочно лечение на божа от различен произход и интензивност, когато други средства са неефективни или..
16.23 лв.
Производител: Химакс Фарма ЕООД, България Арт.номер: 49098
Флудрекс Тими представлява комбиниран лекарствен продукт, съдържащ парацетамол, фенилефрин и аскорбинова киселина (витамин С) с вкус на мащерка и лимон, който ефикасно спомага за облекчаването на грип и настинка при децата. Флудрекс Тими се използва за краткосрочно лечение на главоболието, болките в..
0.00 лв.
Производител: Софарма АД, България Арт.номер: 2660
Paracetamol syrup 120 mg / 5 ml 125 ml / Парацетамол сироп 120мг/5мл 125 мл Софарма Прочетете внимателно цялата листовка, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Това лекарство се отпуска без лекарско предписание. Въпреки това, за да получите най-добри резултати от лечението, Вие трябва внимате..
0.00 лв.
Производител: Actavis Group PTC ehf., Исландия Арт.номер: 42375
Paracetamax strawberry-vanilla flavours granules in sachets представлява лекарствен продукт под формата на прах за перорален разтвор без лекарско предписание, съдържащ парацетамол, предназначен за понижаване на температурата и облекчаване на леки до умерени болки. Парацетамол принадлежи към фармакот..
0.00 лв.
Производител: Actavis Group PTC ehf., Исландия Арт.номер: 44158
ParacetaMax 1000 mg представлява лекарство без лекарско предписание, съдържащо 1000 мг парацетамол, с аромат на капучин, за приложение при болка и висока температура. Парацетамакс се препоръчва за прием при болки от различен произход, като зъбобол, главоболие, мигрена, ..
0.00 лв.
Производител: NEOPLAST Арт.номер: 39244
Cool Patches Fever and Headaches представлява лепенки с гел, помощно средство за намаляване на телесната температура. Медицински пластир, бърз и лесен за употреба и поставяне. Подходящ както за новородени, така и за възрастни. Нежно прилепва за кожата и не оставя следи. Облекчава нера..
0.00 лв.
Производител: Adriatic BST d.o.o., Словения Арт.номер: 8075
Сашета при простуда и грип- Колдрекс Максгрип / Coldrex Maxgrip. Coldrex Maxgrip от 10 сашета представлява лекарство без лекарско предписание, с вкус на лимон, съдържащо 1000мг от активното вещество парацетамол, което облекчава симптоми като главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен н..
0.00 лв.
Показани са от 1 до 40 от 49 резултата (2 страници)